Meryem Uzerli’den kızı Lily Koi’ye ‘Maşa ile Koca Ayı’ temalı doğum günü!

Şubat 2014’te Can Ateş’le olan birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Lara’nın doğumu ile ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Ocak 2021’de Lily Koi’yi kucağına almıştı. Uzerli, Lily Koi’nin babasını hayranlarıyla hiç tanıştırmamıştı.

Geçtiğimiz sene Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında moderatörlüğünü Ömür Sabuncuoğlu’nun yaptığı söyleşiye konuk olan oyuncu, “Her gün ‘Yaşasın, ben ünlü biriyim’ diye sabahları uyanmıyorum” diyen iki çocuk annesi Uzerli, “Normal bir yaşantım var. Kızımı okuldan alıp, ev işleriyle de uğraşan biriyim” açıklamasını yapmıştı.

‘MAŞA İLE KOCA AYI’ TEMALI PARTİ

40 yaşındaki Uzerli, son olarak kızı Lily Koi’nin üçüncü yaş günü için düzenlediği partiyle gündeme geldi. Lily Koi’ye ‘Maşa ile Koca Ayı’ temalı bir doğum günü organize eden Meryem Uzerli, kızı için Maşa kılığına girdi.

Güzel oyuncu, kızının doğum gününde çekilen kareleri, “Doğum günün kutlu olsun kalbim. Hepimiz seni çok ama çok seviyoruz” notuyla 7.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladı.

“ÇOK TATLISINIZ”

Ünlü ismin kısa sürede 200 binden fazla beğeni alan gönderisine; “Meryem gerçekten de Maşa’nın büyümüş hali gibi görünüyor”, “Doğum günün kutlu olsun Lily Koi!” ve “Çok tatlısınız” gibi 3 bine yakın yorum yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x