Hasan Arat Kadro Dışı Bırakılan Futbolcularla İlgili Açıklama Yaptı

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulunun 2023 yılı 3. olağan toplantısında Başkan Hasan Arat konuştu. İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Anadolu Oditoryumu’nda gerçekleştirilen toplantıda Hasan Arat’ın açıklamaları şöyle:

“KURUMSALLAŞMA YÖNÜNDE SAĞLAM ADIMLARIMIZ OLACAK”

“Kulübümüz 3 Aralık’ta bir demokrasi sınavına girdi ve bu sınavdan alnının akıyla çıktı. Beşiktaş, seçimle birlikte bir bakım ve onarım sürecine girmiştir. Gelişim ve kurumsallaşma yönünde çok sağlam adımlarımız olacak.”

“AKATLAR’DAKİ SON SEÇİMDİ”

“Tarihimizin en çok oy kullanılan seçimini yaşadık. 2 bine yakın üyemiz kalabalıktan oy kullanamadı. Bu seçim, Akatlar’daki son seçimdi. Bundan sonra Divan Kurulu toplantıları da bu şekilde olduğu gibi en nezih ortamda yapılacaktır.”

“ŞEFFAF OLACAĞIZ”

“Bundan sonra Denetim Kurulu ‘Biz şu evrağı alamadık’ demeyecek. Biz şeffaf olacağız. Ne varsa her şey Denetleme Kurulu’na teslim edilecek. Bundan sonra Denetim Kurulu her şeyi tüm gerçekliğiyle anlatacak”

“KADRO DIŞI KALAN FUTBOLCULAR BİZİMLE GÖRÜŞTÜ”

“Futbol profesyonel ekibimizin aldığı kadro dışı kararı etkili olmuştur ve karara konu olan oyuncular bizimle görüşerek gerekeni yapacaklarını ifade etmişlerdir. Büyük Beşiktaş camiasının futbolcusu olmanın taşıdığı beklentiyi karşılayacaklarına ben inanıyorum. Ara transferde gerekli takviyelerin yapılması için tüm çalışmalar devam ediyor.”

“BİZDEN DUYMADIKÇA İNANMAYIN”

“Her sabah uyandığımızda birileriyle transfer görüşmesi yaptığımızı okuyoruz. Basın mensuplarının yazdıklarına saygımız var ama bizden bir şey duymadıkça yazılanlara inanmayın.”

“YENİ FORMA”

“Cumhuriyet’in 100. yılında özel bir forma hazırlıyoruz. Yılbaşından önce satışa sunulacak. Formanın satışa sunulacağı günü ilerleyen günlerde duyuracağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x