Uzman Belirledi: Bu 5 Altcoin Binance’de Listelenebilir!

Lider kripto borsası Binance, küresel çapta binlerce yatırımcıya hitap eden bir dizi altcoin projesine henüz listesinde yer vermedi. Uzmanlar, potansiyel olarak 2023’te listeleme haberi duyabileceğimiz 5 altcoin olabileceğini söylüyor.

Bu 5 altcoin 2023’te Binance listesine katılabilir

Coingape analistlerinden Shourya Jha tarafından hazırlanan yeni bir liste, popülerlikleri nedeniyle bu yıl Binance listesine katılabilecek projeleri ele aldı. Bunların sadece birer tahmin olduğunu ve kesinlik bulundurmadığını akılda tutarak, seçilen projelerle devam edelim…

Rally (RLY)

Rally, içerik oluşturucuları güçlendirmek ve etraflarında topluluklar oluşturmak için tasarlanmış bir platformdur. Altyapısı, içerik oluşturucuların içeriklerinden para kazanmalarına ve kitlelerini sosyal tokenler aracılığıyla büyütmelerine olanak tanır.

Sosyal tokenler, içerik oluşturucuların takipçileriyle yeni yollarla etkileşim kurmasını sağlayan özelleştirilmiş kripto para birimleridir. RLY, platformun yerel tokenidir ve sosyal token satın almak ve topluluk yönetimine katılmak için kullanılabilir. Uzmanlara göre Rally (RLY) bu yıl Binance’te piyasaya sürülecek.

Star Atlas (ATLAS)

Star Atlas, uzay temalı bir metaverse oyunudur. Blockchain teknolojisini oyun deneyimiyle birleştirir. ATLAS, platformun oyun içi alışveriş ve ödülleri için kullanılabilen yerel tokenidir. ATH seviyesinden %95’den değer kaybeden ATLAS’ın bu yıl Binance’de listelenmesi bekleniyor.

HydraDX (XHDX)

HydraDX, Polkadot ağı üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Hızlı, düşük maliyetli işlemler ve kullanıcı dostu bir arayüz sunmayı amaçlar. Platform ayrıca likidite toplama ve cross-chain birlikte çalışabilirlik sunarak kullanıcıların çeşitli kripto para birimleri ile işlem yapmasını kolaylaştırır.

XHDX, platformun işlem ücretleri, likidite sağlama ve yönetimi için kullanılan yerel tokendir. Polkadot tabanlı altcoin projesi yakında Binance’de listelenebilir.

Audius (AUDIO)

Audius, sanatçıların müziklerini doğrudan dinleyicileriyle paylaşmalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir müzik platformudur. Sanatçıların çalışmaları için uygun şekilde tazmin edilmesini sağlamak için Blockchain teknolojisini kullanır. Platformun yerel tokeni olan AUDIO, ağ içindeki işlemler için kullanılıyor ve bu yıl Binance listelerinin bir parçası.

The Graph (GRT)

Graph, geliştiricilerin Blockchain ağlarından verilere erişmesine izin veren merkezi olmayan bir indeksleme protokolüdür. Blockchain verilerini aramak ve dizine eklemek için bir yol sağlayarak, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Platformun yerel tokeni olan GRT, ağ içindeki işlem ücretleri ve yönetim için kullanılır. GRT de önümüzdeki aylarda Binance üzerinde piyasaya sürülecek.

Kriptokoin.com olarak merakla beklenen airdrop tarihini duyuran Arbitrum’un (ARB) birçok merkezi borsada listelenmeye başladığını aktardık. Hoobi ve MEXC, ARB Coin’i destekleyeceklerini duyururken, Binance henüz bir duyuru yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir