Ripple’da (XRP) Neler Oluyor? Büyük Yükseliş Yakın Olabilir!

Ripple (XRP) ile SEC arasındaki davanın sona yaklaşılması üzerine XRP’de sert fiyat artışları görüldü, XRP yükselişini sürdürebilir mi?

Kripto sektörünü adeta kasup kavuran SEC-XRP davasında sona yaklaşılıyor. Dava süreci ilerdikçe XRP‘de büyük hareketlilikler gözlemlendi. Kripto endüstrisinin başlıca projelerinden XRP, son 2 haftada yaklaşık olarak yüzde 55 fiyat artışı gösterdi. Özellikle de davaya ilişkin XRP bazlı olumlu haberler, bir XRP boğasının başlayabileceğina işaret ediyor olabilir. Kitle bakımından inanılmaz bir yatırımcısı bulunan XRP, yükselişini sürdürerek majör direnç seviyesine gelmiş konumda.

Davayı XRP‘nin kazanmasıyla birlikte, yatırımcıların uzun zamandır beklediği yükseliş senaryosunda yeni rekorlara imza atılabilir.

XRP Grafik Analizi

Kriptonun “eski toprak” diyebileceği XRP’de direnç seviyesine yaklaşılmış durumda. Özellikle de SEC-XRP davasının sonuna yaklaşılması ve daha süresi boyunca XRP’yi derinden etkileyen bir unsurun olmaması, grafikteki yükselişin önünü açmış halde. Fud haberlerin gelmedini baz alırsak, 0.5597 fiyatının aşılması halinde 0.656 seviyelerine kadar yükseliş mümkün görünüyor. Büyük zaman diliminde güçlü bir direnç görevi gören 0.656 seviyesinin aşılması, XRP’de yeni fiyat rekorlarının habercisi olabilir.

Gerçekleşebilecek olumsuz süreci ele aldığımızda ise bunun en büyük etkeni SEC davası olacaktır. O taraftan gelebilecek negatif bir durum, XRP fiyatını sırasıyla 0.477 – 0.4423 ve 0.36 seviyelerine kadar düşürebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir