Justin Sun ve Huobi: Şok İddialar ve Yalanlama!

Bloomberg, Justin Sun’ın geçen yıl Huobi’den 1 milyar dolarlık bir hisse aldığını ve borsanın işlem hacminin düşmesi nedeniyle bu hisseleri elinden çıkarmaya çalıştığını iddia etti.

Bugün, Bloomberg tarafından gündeme bomba etkisi yaratan bir haber düştü. Bloomberg, Justin Sun ve Huobi ilişkisine yönelik sansasyonel bir iddia ortaya attı.

Bu iddiaya göre, Justin Sun elinde bulunan Huobi hisselerini, Huobi’nin işlem hacminin düşmesi nedeniyle elinden çıkarmak istiyor. Sun, daha önce, Huobi‘nin sadece “danışmanı” olduğunu ve elinde herhangi bir Huobi hissesi olmadığını açıklamıştı.

Justin Sun, Huobi İddialarını Yalanladı

Bloomberg, Tron kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun hakkında sansasyonel bir iddiayı ortaya attı. Sun’ın elinde bulundurduğu 1 milyar dolarlık Huobi hissesini elinden çıkarmak istediğine yönelik iddiaya, Sun tarafından bir yalanlama geldi.

Bloomberg, Justin Sun’ın geçtiğimiz yıllarda Huobi hisselerini satın aldığını ve işlem hacimlerinin düşmesi nedeniyle elinden çıkarmaya çalıştığını belirtti. Haber, bilinmeyen bir kaynaklara dayandırıldı. Bloomberg, gizli tuttuğu kaynağına dayandırdığı haberinde, Sun’ın potansiyel alıcılar ile görüşmelere başladığını belirtti. Ayrıca Bloomberg, Sun’ın Huobi’deki rolünün gizemliliğine ve gizliliğine değindi.

Sun, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, hakkında çıkan Huobi haberlerine 1 Nisan göndermesi yaptı. Tron kurucusu ve Huobi danışmanı, Huobi’nin bir hisse alıcısı aramadığını ve ticaret işlemlerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini belirtti.

Kripto borsası Huobi’nin danışmanlığını yürüten Tron kurucusu, geçtiğimiz günlerde ABD’li düzenleyiciler tarafından soruşturmaya alınmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir