Araçtan video çeken vatandaş: “15 Mayıs sabahını bekliyoruz. Türkiye akıllanacak mı”

Çektiği videoyu “22 yıllık AKP Türkiye’si” başlığıyla paylaşan vatandaş, seyir halinde olan aracın içinden etrafta gördüğü 89 model şahinin üzerindeki satılık ilanı ve caddedeki binaları yorumladı.

Vatandaş’ın videoya yansıyan konuşması şöyle:

“Bu ne ya… 145 bin. Yani bu abimize bir şey demiyoruz. Bu abimiz tabii ki de onu isteyecek de, 145 bin liraya satılan araba kaza yaptığında… Ve bu evler var ya 40, 50, 60 yıllık, batar katlı ki bütün yükü batar kat taşır. Batar kat ölüm demektir. Evle o araba 145 bin, 150 bin. 150 ona verdik. Evi burada ne kadara veriyorlar 2 milyon, 1 buçuk milyon. Hadi eve de 2 milyon verdik. 2 milyon 145 bin lira verip, trafikte ilk kazada ölüp, depremde de ilk kazada çoluk çocuk altta kalacağız bu kadar para vereceğiz öyle mi. Anladım kardeşim teşekkür ederim o zaman.

Bu ülkeyi bu hale getirenlere çok çok çok teşekkür ederiz. Bakalım 15 mayıs sabahını bekliyoruz. Bakalım Türkiye yavaş yavaş akıllanacak mı. Aklım dimağım çıkıyor. Bak iki kat daha da çıkmış. Bu nasıl bir şey, bu nasıl apartmanlar. Bunlar dökülüyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir